درباره ما

کافه ایکس تقدیم می‌کند

برای بسیاری از شما کاربرانِ گرامی، طراحان، معلمان، کارمندان، دانشجویان و محققان که نیازمند تولید محتوای علمی-اداریِ دقیق و بی‌دردسر هستید، کافه ایکس بستر مناسبی را برایتان فراهم آورده است.

عملاً‌ تولید یک قالب اصولی، درست و بی‌خطا و حرفه‌ای مختص هر نرم‌افزاری، نیازمند صرف زمان، دقت و تخصص کافی در زمینه‌ی همان نرم‌افزار است.

۱. کافه ایکس مخزن قالب‌های مختلف

شما می‌توانید قالب‌های حرفه‌ای و بی‌خطای بسیاری از دانشگاه‌ها، مؤسسات و انتشارات را از طریق فروشگاهِ کافه ایکس تهیه کرده و با داشتن این قالب‌ها و فایل‌های آماده، انجام کارهای خود را سرعت ببخشید. با در اختیار داشتن محصولات فروشگاهی کافه ایکس، دیگر نیازی به صرف زمان و انرژی زیادی برای تولید چهارچوب‌‌ها، قالب‌ها و رنگ‌آمیزی‌های متنوع را نخواهید داشت، بلکه با خرید یک قالب یا فایل آماده‌ی تولید شده در این وبسایت، صرفاً تمرکز خود را به تولید محتوای اسنادی خود متمرکز خواهید کرد. پس کافیست که قالب مد نظر خود را در فروشگاه کافه ایکس جستجو و تهیه نمایید و سپس محتوای خود را در آن قالب انجام داده و در نهایت، کار انجام شده‌ی خود را استفاده یا منتشر کنید. به همین راحتی!

۲. برای انواع سیستم‌های تولید سند

در فروشگاه کافه ایکس، در زمینه‌ی اسناد نوشتاری، سعی بر آن شده است که قالب‌هایی متناظر با سیسستم‌های تولید محتوای اسنادی همچون لاتک (LaTeX)، مایکروسافت ورد (Microsoft Word)، أدوبی ایندیزاین (Adobe InDesign) و غیره در اختیارتان قرار گیرد. قالب‌ها دسته‌بندی‌های مختلفی دارند. مانند قالب کتاب، پایان‌نامه، مقاله، یا قالب‌های خاص برای هفته‌نامه‌ها، یا قالب برای طراحی سؤالات امتحانی و و و که هر کدام بر اساس سیستمی که کار می‌کنید قالب مخصوص به خود را می‌طلبد. بنابراین می‌توانید به راحتی قالب‌های مد نظر خود را در این وبسایت جستجو و تهیه کنید.

۳. قالب انواع اسلایدهای نمایشی

در مورد سایر موارد هم وضع به همین منوال است، مثلا برای ساخت اسلاید‌های نمایشی (Presentation) نرم‌افزارهای متعددی وجود دارند که متناسب با پرکاربردترین‌های آن‌ها، قالب‌های آماده و متنوعی در اختیار شما کاربران گرامی قرار داده شده است.

۴. امکان ثبت سفارش برای قالب‌های درخواستی

چنانچه نیازمند طراحی قالب یا طرح بخصوصی باشید، می‌توانید درخواست خود را در وبسایت ثبت کرده و منتظر پاسخ مدیران و توسعه‌دهندگان باشید.

فعالیت نرم‌افزاری ما به صورت رسمی از سال ۲۰۱۳ شروع شده است. در زمینه‌ی کافه ایکس، من « قاهر معروفی آذر » به همراه شرکت nibblessoft مدیریت این سایت و طراحی اتوران و مجموعه‌ی نرم‌افزاری MyTeX را برعهده داریم.

قاهر معروفی آذر

مدیریت سایت کافه ایکس

Nibbles Soft

Outstanding Professionalism & Reliability