رفع مسئولیت

سایت کافه ایکس، سایت خرید و فروش فایل‌های کامپیوتری است و غالباً مورد مصرف تحصیل کردگان، دانشگاهیان، فرهیختگان و ادارات قرار می‌گیرد. به خاطر ماهیت فایلی بودن اکثر محتوای این فروشگاه لازم است مواردی در سلب مسئولیت‌های آتی این وبسایت در زیر مطرح شوند.

سلب مسئولیت برای پشتیبانی از نسخه‌های قدیمی

ممکن است فایل‌ها و محتوای وبسایت همه روزه آپدیت و بروزرسانی شوند. مثلاً ممکن است قالب یک دانشگاه یا مقاله و غیره متناسب با روزهای بعد از انتشار نسخه‌ی اولیه و متناسب با دستورالعمل‌های جدید، اصلاح، بروز رسانی و عوض شوند. لذا کافه ایکس هیچ مسئولیتی در قبال فایل‌هایی که نسخه‌های قبلی آن پیش‌تر در سایت عرضه می‌شده است، ندارد.

تمرکز اصلی خریداران باید بر روی آخرین نسخه‌ها و به روزترین‌ها باشد. به دلیل پیشرفت سریع تکنولوژی قطعاً بروز رسانی و پشتیبانی از نسخه‌های بروزتر منطقی‌تر به نظر می‌رسد و این بخشی از سیاست کاری وبسایت می‌باشد.

سلب مسئولیت برای پشتیبانی بعد از ۴۸ ساعت

محتوای سایت غالباً تست شده، صحیح و متناسب با توضیحات مربوطه در سایت منتشر می‌شوند. لذا پشتیبانی ضمانت از این محتوای تست شده که برای فروش عرضه شده‌اند، حداکثر ظرف ۴۸ ساعت بعد از خرید از جانب مشتری اعتبار دارد. چنانچه مشتری بعد از این زمان معین، ادعایی مبنی بر مشکل دار بودن یا سازگار نبودن محصول خریداری شده‌اش داشته باشد، کافه ایکس هیچ مسئولیتی بر عهده نخواهد گرفت. با اینکه توضیحات هر محصول شفاف و تست شده نوشته می‌شوند، بنابراین خریداران موظف هستند ظرف ۴۸ ساعت مشخص تست‌ها و اعتبارسنجی‌های خود را انجام دهند.

سلب مسئولیت ارتقا، اصلاح یا تغییر محتوا بعد از ۴۸ ساعت

کافه ایکس هیچ مسئولیتی برای بروز رسانی، ارتقا یا بهبود محصول قرار داده شده ندارد و این امر برای سایت الزام آور نیست. کافه ایکس صرفاً در صورت بروز خطاهای احتمالی و فنی و یا نقص تأیید شده پاسخگو است. یعنی هیچ الزامی به ارتقای محصول خریداری شده‌ی قدیمی و یا تطابق آن با سیستم‌های جدید برای کافه ایکس وجود ندارد.

در صورت قدیمی بودن یک محتوا، کاربران می‌توانند منتظر انتشار نسخه‌ی جدید باشند و این امر برای سایت اجباری و الزام‌آور نیست.

چنانچه کاربران اصرار به استفاده‌ی نسخه‌ی بروز ازیک محتوای قدیمی خریداری شده‌ی خود دارند، می‌بایست ثبت سفارش کنند و با پرداخت هزینه، بعد از امکان‌سنجی از طرف سایت، منتظر دریافت نسخه‌ی بروز شده‌ی محتوای مد نظر خود باشند.

سلب مسئولیت در عودت وجه دریافتی بعد از گذشت ۴۸ ساعت از خرید

پس از خرید محصول به هیچ عنوان هیچ وجهی قابل عودت و برگشت به خریدار نیست، مگر شرایط زیر رخ با هم داده باشند:

  • از زمان خرید محصول نباید بیش از ۴۸ ساعت گذشته باشد.
  • فقط آن محصولاتی که مشکلات اساسی دارند بررسی می‌شوند. مشکلاتی مانند خرابی فایل، محتوای اشتباهی و از این دست مشکلات بررسی شده و تا رفع مشکل تلاش می‌شود نسخه‌ی بی نقص تحویل داده شود.
  • در صورتی که به هیچ عنوان فایل قابل اصلاح، قابل ترمیم یا قابل بازیافت نباشد در این صورت وجه به خریدار بازگشت داده می‌شود و محصول مد نظر در سایت تحت بازبینی قرار می‌گیرد.
سلب مسئولیت از محتواهایی که در سایت KaFeX.ir منتشر نمی‌شوند

سایت کافه ایکس بر روی دامنه‌ی مشخص www.KaFeX.ir فعالیت می‌کند و ممکن است عده‌ای سودجو و سوء استفاده‌گری از این برند سوء استفاده کنند و با آدرس‌های متفاوتی اقدام به انتشار و کپی غیر مجاز نمایند. وبسایت کافه ایکس هیچ مسئولیتی در مقابل چنین افراد و سایت‌هایی ندارد و تمامی محصولات ما صرفاً از درگاه مشخص KaFeX.ir ارائه خواهند شد.

در صورت مشاهده‌ی چنین تخلفی از جانب گروه‌های سودجو حتماً به مدیریت سایت KaFeX.ir اطلاع رسانی کرده تا اقدامات لازم انجام شود.

این موارد ممکن است تغییر بکنند و بندهایی به آن‌ها اضافه یا کم شوند اما بدنه‌ی اصلی و چهارچوب کلی قوانین حاکم بر سایت تغییری نخواهد کرد.

قاهر معروفی آذر

مدیریت سایت کافه ایکس